Online rezervace zde!

O nás


Firma AUTOSKLO – H.A.K. spol. s r.o. byla založena v roce 1995. Jejími zakladateli jsou pánové Petr Hromádko, Pavel Antoch a Jaromír Kočí. Z počátečních písmen příjmení zakladatelů je složená část názvu společnosti.

Začátky a růst

Začínali jsme v malé dílně v ulici K Silu v Pardubicích. Díky nárůstu zákazníků a potřebě zvýšení skladových zásob jsme se časem přestěhovali do větších prostor v ulici Bohdanečská. Tyto prostory nám umožňovaly obsloužit mnohem více zákazníků a skladovat více autoskel a příslušenství. Zároveň jsme také postupně otevírali provozovny v dalších městech. První provozovna byla v Chrudimi,  poté následovaly v krátkém sledu provozovny v Litomyšli a ve Svitavách. Další následovala v Hradci Králové a Vysokém Mýtě.Další rozvoj

Díky dynamickému růstu naší společnosti se postupem času stávaly tehdejší skladové a montážní prostory v Pardubicích opět nevyhovující. Proto jsme se rozhodli postavit svoji provozovnu podle našich vlastních představ a přání. V listopadu 2009 jsme zahájili v Pardubicích provoz nového moderního areálu, který splňuje nejnáročnější požadavky kladené na kvalitu práce a pohodlí zákazníků i zaměstnanců společnosti. Tato stavba patří bezpochyby mezi nejmodernější stavby svého druhu na území ČR. I na dalších provozovnách průběžně zlepšujeme prostředí pro zákazníky a podmínky pro práci našich zaměstnanců mimo jiné i díky pronájmu větších a moderních dílen a skladů.

Zaměstnanci

V roce 1995 jsme začínali se třemi zaměstnanci. Postupně, s přibývajícím počtem nových poboček, a s tím souvisejícím rostoucím množstvím zakázek se naše společnost rozrostla na odpovídající počet zaměstnanců. Všichni naši zaměstnanci jsou průběžné školeni a certifikováni tak, aby neustále splňovali nejpřísnější požadavky na kvalitu vykonávané práce.

Spolupráce s pojišťovnami

Úzce spolupracujeme se všemi kvalitními pojišťovnami, které se zabývají pojištěním motorových vozidel a likvidací škod z tohoto pojištění vyplývajících. Pomůžeme vám zajistit likvidaci pojistné události jak z povinného ručení, tak i z připojištění skel či havarijního pojištění. Seznam pojišťoven naleznete zde.

Naší zákazníci

Našimi dlouhodobými spokojenými klienty jsou,mimo běžných zákazníků,také větší i menší firmy zabývající se se autobusovou a nákladní dopravou, podniky disponující větším automobilovým parkem, zdravotní služby apod.

 
Milníky společnostiKodex chování Sponzoring