Online rezervace zde!

Čištění interiérů

Proč jsme se rozhodli pro čištění interiéru?

V dnešní době, kdy nikdo nemá dostatek času na péči o své vozidlo, jsme se rozhodli Vám usnadnit práci a starosti s tím spojené a zařadili jsme tuto službu do našeho portfolia.

Jak provádíme čištění interiéru

Čištění interiéru provádíme tzv. mokrou cestou, kdy nám stačí přistavit Vaše vozidlo, a ještě ten samý den od přistavení, Vám vozidlo předáme dokonale čisté, jako by právě vyjelo z výrobní linky.
Jsme vybaveni nejmodernějšími autokosmetickými výrobky v Česku, tak aby Vaše vozidlo bylo dokonale vyčištěno a ošetřeno. Po každém vyčištění interiéru vozidla, naimpregnujeme kožené prvky uvnitř vozidla.

Čistíme všechny typy interiéru

Jsme připraveni na jakékoliv typy interiéru, ať už látkové, nebo kožené. Problém nám nedělá ani interiér vybaven alcantarou.

Naši pracovníci jsou perfektně proškoleni od naprosté špičky v čištění interiéru vozidla, kteří dlouhá léta tuto službu poskytovali v zahraničí, a dokonce několikrát obdrželi cenu v soutěžích o nejlépe vyčištěné interiéry. Abychom dosáhli maximálního výsledku, odebíráme ty nejkvalitnější výrobky.

Vaše vozidlo bude v nejlepších rukou a nejmodernějších prostorách, proto neváhejte a přesvědčte se sami a objednejte si tuto službu na jedné z našich provozoven

Nejčastěji kladené dotazy:

Kolik času Vám zabere vyčištění interiéru?
Pro dosažení maximálního výsledku, nám tato služba zabere jeden pracovní den.

Musím se o vozidlo, nějak speciálně starat?
Ne, Vaše vozidlo bude vždy připraveno na běžný provoz.

Interiér mého vozidla je z části vybaven látkovými sedačky a z části koženými, je problém?
Ne, jsme připraveni na jakýkoliv druh interiéru.

Mohu si nechat vyčistit jen část svého vozidla?
Ano, můžete si nechat vyčistit půlku vozidla, nebo také pouze zavazadlový prostor.Pro domluvení termínu k vyčištění Vašeho vozidla nás neváhejte kontaktovat!

Hradec Králové / Pardubice / Chrudim / Litomyšl / Svitavy / Vysoké Mýto